Aplikaci MYIA používáme pro maximální přizpůsobení našich akcí např. seminářů, kurzů, konferencí ad., požadavkům účastníků.

Prostřednictvím aplikace MYIA umožňujeme účastníkům hlasovat o obsahu akcí tak, aby jejich program co nejvíce odpovídal požadavkům a prioritám.

Aplikace MYIA umožňuje komunikaci pořadatele, přednášejících, účastníků vč. pokládání dotazů k diskutované problematice.

Návod, jak postupovat:

  1. Stáhněte si aplikaci MYIA na svůj smartphone či tablet (iOS, Android) nebo notebook či PC (Windows 10) z níže uvedených odkazů.
  2. Načtěte QR kód nebo webový odkaz, který jsme Vám pokytli a připojte se k naší akci.
  3. Postupujte podle instrukcí organizátora akce, hlsujte, vznášejte dotazy, přečtěte si vložené dokumenty z pohodlí domova.
Logo App Store  Logo google play  Logo Download on Windows Phone    Logo Download on Windows Store 

15.11.2016 - Ve spolupráci s OHK Most, KOMORACERT a BDO jsme uspořádali periodický seminář pro výrobce.

Obrázek zvětšíte kliknutím

Obrázek zvětšíte kliknutím

 

07.11.2016 - Na semináři k veletrhu SOKRATES jsme za účasti zástupců MŠMT, kraje, města, komory, středních i vysokých škol mluvili o NSK.

Obrázek zvětšíte kliknutím

Obrázek zvětšíte kliknutím

 

20.05.2016 - Připravujeme kvalifikační a hodnotící standard NSK pro kvalifikace Technik hodnocení bezpečnosti výrobků a Manažer hodnocení bezpečnosti výrobků.

Strategický rámec hospodářské restrukturalizace Ústeckého, Moravskoslezského a Karlovarského kraje ve verzi pro jednání Pracovní skupiny 8. září 2016, je návrhem dlouhodobého strategického přístupu vlády a příslušných krajů ke změnám, které podpoří, usnadní a zrychlí restrukturalizaci hospodářství ve strukturálně postižených krajích.

Zpracování návrhu Strategického rámce bylo zadáno MMR v červnu 2016 na základě Usnesení vlády ČR č. 826 ze dne 19. října 2015. Strategický rámec navazuje na podrobnou Vstupní problémovou analýzu zpracovanou v lednu až březnu 2016, která byla opakovaně projednána Pracovní skupinou pro restrukturalizaci a v dubnu schválena Meziresortní pracovní skupinou jako východisko pro zpracování Strategie hospodářské restrukturalizace.

Návrh Strategického rámce představuje mezičlánek mezi „Vstupní analýzou“ a plnou Strategií hospodářské restrukturalizace. Strategický rámec záměrně neobsahuje akční plán, jímž se bude strategie realizovat, a to především proto, že akční plán je třeba projednat s představiteli příslušných krajů.

Vstupní analýza strategického rámce hospodářského rozvoje Ústeckého kraje

Vstupní analýza - Příloha č. 1 Makroekonomická data

Vstupní analýza - Příloha č. 2 Souhrn rozhovorů

Strategický rámec - Plná verze (pracovní materiál)

Strategický rámec

Projekty

Demo

Pomáháme při koncepci a správě prokjetů financovaných z fondů EU a rozpočtu české Republiky

čtěte více

Certifikace jakosti

Demo

Nabízíme ucelené a kompletní poradenství v oboru mezinárodních systémů pro řízení jakosti

čtěte více

Systémové poradenství

Demo

Provádíme systémové poradenství od řízení jakosti po enviromentální management a sociální odpovědnost firem

čtěte více

Profil společnosti

demo pie

  • 01 Poradenství
  • 02 Projekty
  • 03 Certifikace
  • 04 Dotace
  • 05 Školení